strona główna gimnazjum

Lekcje pokazowe z przedmiotów przyrodniczych dla uczniów szkół podstawowych

Wszystkie pliki tematu:

Zajęcia terenowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 26 w Łodzi — 9 czerwca 2014 roku — Kilka słów o zajeciach

Zajęcia terenowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 26 w Łodzi — 9 czerwca 2014 roku — Galeria zdjęć

Pokazowa lekcja przyrody dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 91 w Łodzi — 12 grudnia 2013 roku — Galeria zdjęć

Pokazowa lekcja przyrody dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 26 w Łodzi — 5 grudnia 2013 roku — Galeria zdjęć

Pokazowa lekcja przyrody dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 23 w Łodzi — 28 listopada 2013 roku — Galeria zdjęć

Dźwięk i hałas — część pokazowej lekcji przyrody — 28 listopada 2013 roku — Kilka słów o koncepcji i przebiegu zajęć