Informacja

Kolejny, już dziesiąty raz, gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów szkół podstawowych na konkursie matematycznym RejMAT. Tym razem na nasze zaproszenie odpowiedziało 31 uczniów z 11 placówek. Matematyczna rywalizacja rozpoczęła się 21 lutego 2014 roku o godz. 11.00. Po sprawdzeniu testów przez komisję konkursową okazało się, że tytuł RejMATA i pamiątkową statuetkę otrzymał Radosław Michalski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 19. Ponadto laureatami konkursu zostali: Adam Jeżyński i Mateusz Szymala. Obaj chłopcy są uczniami Szkoły Podstawowej nr 55. Zostali oni obdarowani pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz układankami logicznymi i czekoladami.

Tym razem drużynowo zwyciężyły dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 19 oraz Szkoła Podstawowa nr 55. Nauczycielki wymienionych placówek otrzymały książki ufundowane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Ponadto GWO przekazało dla wszystkich uczestników konkursu plany lekcji oraz kątomierze i linijki.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.