W dniu 03.03.2014 naszą szkołę odwiedziła była reprezentantka Polski, Mistrzyni Europy w piłce siatkowej – Pani Małgorzata Niemczyk. Słynna siatkarka przeprowadziła wyjątkowe lekcje wychowania fizycznego dla klas Ib i Iad, a następnie chętnym rozdała swoje zdjęcia z autografami. Jesteśmy pewni, że po tak atrakcyjnej lekcji, motywacja do nauki piłki siatkowej wśród uczniów naszej szkoły znacznie wzrosła i być może, w niedalekiej przyszłości, będziemy mogli znaleźć nazwiska naszych uczniów w Kadrze Narodowej. A Pani Małgorzacie Niemczyk serdecznie dziękujemy za wizytę i liczymy na kolejne!