„Dzieciaki Czytaki” – 18 marca uczniowie kl. II b, II d i I c wzięli udział w akcji promującej czytanie wśród młodzieży. Przedsięwzięciu, którego organizatorem jest portal AudioCzytaki, patronuje Urząd Miasta Łodzi. Gościem honorowym był pan Mariusz Ostrowski - aktor Teatru im. Stefana Jaracza, który zachęcał, szczególnie drugoklasistów, do czytania lektury „Syzyfowe prace”. Organizatorzy (w tym absolwenci naszej szkoły) przewidzieli czas na rozmowę z Gościem, czytanie wybranych fragmentów lektury z komentarzami aktora oraz autografy.