3 maja 2014 roku

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Dwa srebrne ekrany

Uczeń klasy Ia Konrad Wojtczak zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Dwa srebrne ekrany”, którego organizatorem była Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Filmoteka Narodowa, brał udział także w Festiwalu Filmów NieZwykłych, który odbywa się w Sandomierzu, oraz w ciekawych warsztatach filmowych. W Sandomierzu miał okazję uczestniczyć w spotkaniu z reżyserem Robertem Glińskim, twórcą „Kamieni na szaniec”, oraz Andrzejem Sewerynem. Wraz z kolegami realizował film dokumentalny, pod tytułem „Czego współczesny widz oczekuje od filmu?”. Podczas warsztatów świetnie się bawił i udało mu się też zwiedzić zabytkowy Sandomierz.