21 maja 2014 r. odbył się już po raz trzeci konkursu "Młody Sanitariusz" lecz po raz pierwszy pod patronatem PCK Oddział w Łodzi.
W konkursie wzięły udział 4 gimnazja (Gimnazjum nr 8, Gimnazjum nr 24, Gimnazjum nr 32 oraz nasze gimnazjum).
Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszej części uczniowie indywidualnie pisali test z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W drugiej części uczniowie zespołowo udzielali pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu poszkodowanego. Konkurs wygrali uczniowie z Gimnazjum nr 26: Kajetan Kurczoba oraz Natalia Pawlak. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Gimnazjum nr 32 (Oliwia Sochacka i Mateusz Roślak) Trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Gimnazjum nr 24 (Grzegorz Janiczek, Mikołaj Kasperski)