strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

1 września 2014 roku

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Informacje

W poniedziałek 1 września 2014 r. uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. O godzinie 9.00 po wakacyjnej przerwie ze swoimi wychowawcami spotkali się uczniowie klas II i III.
Oficjalna inauguracja kolejnego roku edukacyjnych zmagań odbyła się o godz. 11.00 w czasie spotkania dyrekcji i nauczycieli z uczniami klas pierwszych. Pani dyrektor życzyła pierwszoklasistom dużo zapału do pracy, rozwijania talentów, wzbudzania w sobie pragnień i wiary w ich spełnianie.
Uroczystość uświetnili uczniowie klasy 2d, którzy pod opieką pani Beaty Oleksiewicz przygotowali przedstawienie prezentujące ofertę edukacyjną szkoły. Twórcami dekoracji są uczniowie klasy 3d wraz z wychowawcą panią Magdaleną Krakowiak.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.