1 września 2014 roku

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

W poniedziałek 1 września 2014 r. uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. O godzinie 9.00 po wakacyjnej przerwie ze swoimi wychowawcami spotkali się uczniowie klas II i III.
Oficjalna inauguracja kolejnego roku edukacyjnych zmagań odbyła się o godz. 11.00 w czasie spotkania dyrekcji i nauczycieli z uczniami klas pierwszych. Pani dyrektor życzyła pierwszoklasistom dużo zapału do pracy, rozwijania talentów, wzbudzania w sobie pragnień i wiary w ich spełnianie.
Uroczystość uświetnili uczniowie klasy 2d, którzy pod opieką pani Beaty Oleksiewicz przygotowali przedstawienie prezentujące ofertę edukacyjną szkoły. Twórcami dekoracji są uczniowie klasy 3d wraz z wychowawcą panią Magdaleną Krakowiak.