strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

27 września 2014 roku

Turystyczny Marsz na Orientację „Orientuj się i licz”,

Informacje

Uczniowie naszego gimnazjum, w ramach działalności Szkolnego Koła Turystycznego Rejtrampki, nie tylko uczestniczą w pieszych rajdach organizowanych przez PTTK Łódź Polesie , ale również biorą udział w biegach na orientację. Już od kilku lat tradycją stał się udział naszych uczniów w Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i licz”, który organizuje UKS „Orientuś”. Zawody polegają na odnalezieniu w ciągu 70 minut jak największej liczby zaznaczonych na mapie punktów kontrolnych, potwierdzenie ich odnalezienia przy użyciu elektronicznego chipa oraz wykonaniu dodatkowych zadań topograficznych i matematycznych. Rywalizacja przebiega w trzyosobowych patrolach.
W tym roku najlepszy zespół wystawiony przez nasze gimnazjum zajął 7 miejsce – to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę dużą konkurencję. Gratulujemy!!!

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.