strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

3 października 2014 roku

Międzynarodowy Dzień Godności

Międzynarodowy Dzień Godności

Już po raz 6 na terenie Polski odbył się Międzynarodowy Dzień Godności, który przypada zawsze na 3 środę października. Tego dnia na całym świecie odbywają się spotkania poświęcone problematyce godności.
Dzięki podjęciu współpracy z łódzką fundacją Dbam o Zdrowie działającą przy firmie Pelion S.A. uczniowie kl. II b wraz z wychowawcą mieli możliwość wzięcia udziału w tej jakże ważnej akcji.
Na godzinę wychowawcą przybyli: przedstawicielka firmy Pelion S.A. oraz Gość Honorowy – p. Marcin Wąsiewicz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, który rozmawiał z uczniami na temat godności w zawodzie dziennikarza i roli tej wartości w życiu codziennym każdego człowieka. W spotkaniu uczestniczyła też zaprzyjaźniona z naszą szkołą p. Mariola Parzęczewska z Biblioteki Rejonowej nr 9. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie z tej okazji, ale w znacznie szerszym gronie.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.