9 października 2014 roku

Zajęcia językowe w terenie

W piękne, słoneczne czwartkowe popołudnie 9 października uczniowie z klasy 1e "Teenage English" wyruszyli do Manufaktury na praktyczne zajęcia językowe w terenie. Podzieleni na 3 i 4 osobowe grupy przemierzali Rynek Manufaktury oraz galerię handlową w poszukiwaniu rozmówców posługujących się językiem angielskim, chętnych do nawiązania rozmowy w tym języku.
Każda grupa miała inne zadanie i szukała rozmówcy w innej kategorii wiekowej. Uczniowie spisali się doskonale, mieli przy tym dużo zabawy.
Wyniki chyba nikogo nie zdziwią. Najlepiej i najchętniej po angielsku mówili studenci i nastolatki oraz obywatele obcych krajów na przykład Chin czy Maroka.
Następne takie zajęcia wkrótce.