strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

9 października 2014 roku

Zajęcia językowe w terenie

Zajęcia językowe w terenie

W piękne, słoneczne czwartkowe popołudnie 9 października uczniowie z klasy 1e "Teenage English" wyruszyli do Manufaktury na praktyczne zajęcia językowe w terenie. Podzieleni na 3 i 4 osobowe grupy przemierzali Rynek Manufaktury oraz galerię handlową w poszukiwaniu rozmówców posługujących się językiem angielskim, chętnych do nawiązania rozmowy w tym języku.
Każda grupa miała inne zadanie i szukała rozmówcy w innej kategorii wiekowej. Uczniowie spisali się doskonale, mieli przy tym dużo zabawy.
Wyniki chyba nikogo nie zdziwią. Najlepiej i najchętniej po angielsku mówili studenci i nastolatki oraz obywatele obcych krajów na przykład Chin czy Maroka.
Następne takie zajęcia wkrótce.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.