31 października 2014 roku

Halloween 2014

Agnieszka Starczewska, ZS

Jak nasz szkoła obchodziła Halloween? 1. W czwartek 30 października część klasy 1e uczestniczyła w lekcji języka angielskiego w księgarni na ul. 6 Sierpnia przygotowanej przez pracownika Polanglo. Uczniowie musieli między innymi wymyślać kalambury ćwicząc przy tym halloweenowe słownictwo.
2. Na trzeciej lekcji 31 października klasa 1e wzięła udział w obchodach Halloween w sali nr 39. Uczniowie z grupy niezaawansowanej przygotowali śmieszne halloweenowe przekąski i filmiki ilustrujące ich przygotowanie. Obie grupy musiały wykonać pewne zadania przed poczęstunkiem. Było przysznie! Imprezę przygotowała z uczniami p. A. Duda. Zdjęcia - p. A. Sterczewska.
3. Na czwartej lekcji wszyscy przebierańcy z naszej szkoły zostali zaproszeni na korytarz pierwszego piętra na zdjęcie grupowe. Inicjatywę zapoczątkowała grupa uczniów klasy 1c. Opiekunami tego wydarzenia i autorkami zdjęć były p. Z. Skoneczna i p. A. Sterczewska.