strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

20 listopada 2014 roku

Ze świątecznymi życzeniami

ZS

Informacje

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 2a i 3a pod opieką pań Grażyny Korzeniewskiej i Agnieszki Dudy przygotowali inscenizację, która przypomniała nam historię narodzin Jezusa. To wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat jest głęboko zakorzenione w naszych sercach, stanowi część polskiej kultury oraz wielowiekowej tradycji.
Uczniowie, wcielając się w role Świętej Rodziny, pastuszków czy Heroda, wprowadzili nas w klimat świątecznych dni, które są czasem nadziei, pojednania i refleksji.
Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała młodym aktorom oraz złożyła życzenia całej społeczności szkolnej.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.