20 listopada 2014 roku

Ze świątecznymi życzeniami

ZS

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 2a i 3a pod opieką pań Grażyny Korzeniewskiej i Agnieszki Dudy przygotowali inscenizację, która przypomniała nam historię narodzin Jezusa. To wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat jest głęboko zakorzenione w naszych sercach, stanowi część polskiej kultury oraz wielowiekowej tradycji.
Uczniowie, wcielając się w role Świętej Rodziny, pastuszków czy Heroda, wprowadzili nas w klimat świątecznych dni, które są czasem nadziei, pojednania i refleksji.
Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała młodym aktorom oraz złożyła życzenia całej społeczności szkolnej.