strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

9 stycznia 2015 roku

Noc Biologów

fot. Monika Kalinowska

Informacje

W piątek 9 stycznia 2015 r. uczestniczyliśmy w Nocy Biologów organizowanej przez Wydział Biologii Uniwersytetu Łódzkiego. Zafascynowane budową roślin uczennice zaglądały przez szkiełko mikroskopu do ich wnętrza. Odzyskiwały chlorofil w laboratorium cytologii komórki.
Zajrzeliśmy też do świata bakterii i okazało się, że bakterie świecą, a na monetach jest ich więcej niż na telefonie komórkowym.
Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że za rok tam wrócimy.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.