19 marca 2015 roku

II edycja konkursu Fashion Debiut

20 marca 2015 odbyła się II edycja konkursu "Fashion Debiut" Łódź 2015. Organizatorem było CZP nr 1 a pokaz mody odbył się w Centrum Mody ASP. Tematem przewodnim konkursu był "Ogień". Uczestnicy mieli przygotować jeden, oryginalny, autorski strój związany z tematem. Uczestnicy mogli prezentować swój strój osobiście bądź przy pomocy modela/modelki. Z naszej szkoły projektantkami i modelkami były dziewczęta z klasy 3e, które wykonały suknie przy współpracy nauczycielki zajęć technicznych Anny Izydorczyk-Tworek. Były to: Helenka Komorowska i Julka Sterczewska, Julka Olszewska i Sandra Fajks, Kasia Czyżewska, Kasia Stołowska i Marta Meyer.