strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

14 maja 2015 roku

Międzyszkolny Konkurs „Młody sanitariusz”

fot. Magdalena Krakowiak i Zofia Skoneczna

Informacje

Kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu „Młody Sanitariusz” pod patronatem Łódzkiego Oddziału PCK za nami. W tym roku uczestnikami konkursu byli uczniowie z sześciu szkół gimnazjalnych z Łodzi, którzy pojawili się z własną publicznością. Uczniowie byli sprawdzani z wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu pierwszej pomocy. Dla przybyłej młodzieży zorganizowaliśmy krótkie warsztaty z badania urazowego, obsługi AED oraz z segregacji poszkodowanych przy masowych wypadkach. Warsztaty poprowadzili członkowie PCK, uczennica Martyna Kowalczyk oraz nasz absolwent Kajetan Kurczoba.

Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie i gratulujemy bogatej wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dziękujemy również Łódzkiemu Oddziałowi PCK oraz wszystkim zaangażowanym za ogromną pomoc.

Wyniki
1. Gimnazjum nr 8 - Marta Radzikowska, Artur Marat
2. Gimnazjum nr 5 - Kamila Zawiślak, Gabriela Cierpikowska
3. Gimnazjum nr 24 - Klaudia Manaches, Patrycja Wilczyńska

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.