19 października 2015 roku

Prawybory do Parlamentu w Publicznym Gimnazjum nr 26

"Młodzi głosują" to program edukacji wyborczej, który zachęca do rozmowy z młodzieżą na tematy publiczne, aby ułatwić jej świadomy wybór przy urnie. "Młodzi głosują" to również działanie w grupie, praca projektowa, ćwiczenie umiejętności organizacyjnych. Młodzież w ramach projektu kręci spoty, wysyła snapy, zdjęcia, relacje, posty z działań, tworzy plakaty, organizuje zajęcia i debaty w szkołach. 19 października również uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wyborach parlamentarnych. Wyniki głosowanie zostaną ogłoszone 26 października.