Informacje

29 listopada 2015 rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań wideokonferencyjnych. Tym razem spotkaliśmy się z uczniami z Al Azhar 4 School Jakarta czyli prywatnej szkoły w stolicy Indonezji.
Spotkanie na platformie Bluejeans przy współpracy Face to faith fundacji Tony Blaira zajmującej się propagowaniem współpracy i dialogu pomiędzy młodzieżą z różnych kultur, wyznań i narodowości.
W trakcie trwającej 60 minut uczniowie opowiadali o swoim szkolnym dniu, o tym co szczególnie lubią w szkole,jakich uczą się przedmiotów, jak spędzają czas na przerwach i jakie zajęcia dodatkowe oferuje im szkoła.Okazało się,że lekcje w Polsce i w Indonezji nie różnią się bardzo poza jednym - nasi rozmówcy zaczynają je o 6.30 rano!
Następne spotkanie wkrótce.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.