18 listopada 2015 roku

11 Listopada, Święto Odzyskania Niepodległości

W 1918 roku Polska po 123 latach zaborów odzyskała niepodległość i wróciła na mapy Europy i świata. Dla upamiętnienia tego wydarzenia odbył się uroczysty apel, w czasie którego uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia z historii naszego kraju. Wysłuchaliśmy piosenek i wierszy, które skłoniły do zastanowienia się nad ceną wolności. Współcześnie, szczególnie potrzebne są momenty refleksji nad tym, jak wielka powinna być dla nas jej wartość.