9 grudnia 2015 roku

Kartka bożonarodzeniowa w tradycji różnych narodów

Biblioteka szkolna z pomocą nauczycieli języka polskiego, angielskiego, hiszpańskiego i angielskiego zorganizowała konkurs „Kartka bożonarodzeniowa w tradycji różnych narodów”. Uczniowie rywalizowali w IV kategoriach: tradycja polska, tradycja angielska, tradycja hiszpańska raz tradycja niemiecka.
W dniu 9 grudnia 2015 r. zebrały się komisje konkursowe oceniające prace, które wpłynęły.

W skład komisji stałej (we wszystkich 4 kategoriach) zasiadali:
1. Pani Jolanta Kowalska - dyrektor gimnazjum
2. Pani Jadwiga Przybyszewska - wicedyrektor
3. Pan Marcin Matusiak - bibliotekarz

W kategorii tradycja polska dołączyły:
1.Pani Agnieszka Szeliga
2.Pani Małgorzata Wójcik

W kategorii tradycja niemiecka:
1.Pani Monika Helbik
2.Pani Monika Piechocka

W kategorii tradycja hiszpańska:
1.Pani Joanna Rek-Faber
2.Pani Agnieszka Wilczyńska

W kategorii tradycja angielska:
1.Pani Agnieszka Duda
2.Pani Alicja Leżańska-Ohryzko

Ostateczne wyniki konkursu:
Tradycja polska
1. Kamila Klusek kl. 2e
2. Adrian Koźba kl. 1d
3. Jakub Rychter kl. 3d

Tradycja niemiecka
1.Kamila Klusek kl. 2e
2.Julia Teodorczyk kl. 2c
3.Aleksandra Wosiecka kl.1d

Tradycja hiszpańska:
1.Natalia Kusewicz kl. 1a
2.Jakub Rychter kl.3d
3.Adrian Koźba kl.1d

Tradycja angielska:
1.Kamila Klusek kl.2e
2.Adrian Koźba kl.1d
3.Natalia Kusewicz kl. 1a

Swoją nagrodę przyznali również użytkownicy portalu Facebooku, którzy przez polubienie zdjęcia kartki wskazali tą, która najbardziej im się podoba. Nagrodę niespodziankę zdobyła dzięki głosom facebookowiczów Alicja Faber z kl. 2d.
Zwycięzcom gratulujemy!

Kartki można było kupić podczas szkolnego Jarmarku Bożonarodzeniowego.