22 stycznia 2016 roku

Czytanie łączy pokolenia

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka biblioteka szkolna wraz z grupą realizującą projekt Czytanie jest cool pod opieką pani Małgorzaty Wójcik i pana Marcina Matusiaka przygotowała wystawę „Co czytali nas dziadkowie?”. Przez kilka tygodni uczniowie zbierali informację od swoich dziadków, a zwieńczeniem tego była wyżej wymieniona wystawa. 22 stycznia na lekcjach języka polskiego uczniowie zostali zapoznani z listą lektur dziadków. Po dyskusjach okazało się, że nasi uczniowie również sięgali do większości tekstów czytanych przez dziadków. Okazało się, że czytanie łączy pokolenia