24 maja 2016 roku gościliśmy w naszym Gimnazjum mistrza świata w wyciskaniu sztangi leżąc (ustanowił rekord świata — 220kg !!!) i trójboju siłowym, pana Hovhannesa Yazichyan. W ramach programu „Spotkanie z Mistrzem” pan Yazichyan opowiedział młodzieży o typowym dniu sportowca, zdrowym trybie życia i właściwym odżywianiu się. Wyjaśnił również, na czym polega złe działanie sterydów i przekonywał, że nie powinno się ich zażywać. Mistrz wziął także udział w lekcji języka angielskiego w klasie 1e, prowadzonej przez p. Alicję Leżańską-Ohryzko i udzielił uczniom wywiadu, odpowiadając na bardzo kreatywne i zaskakujące pytania gimnazjalistów.