strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

2 listopada 2016 roku

Swięto Biblioteki Szkolnej

Informacje

25 - 26 października br Święto Biblioteki Szkolnej uczciliśmy spotkaniami z poezją śpiewaną. Uczniowie klas I i II uczestniczyli w zabawach zorganizowanych w bibliotece - głuchy telefon, zagadki literackie, kalambury, śpiewanie poezji. Wszyscy mogliśmy słuchać i śpiewać poezję na korytarzu podczas przerw, z uczniami przygotowanymi przez panią Agnieszkę Klingiert. Imprezę zorganizowały nauczycielki: Agnieszka Klingiert i Małgorzata Ostrowska.
Podsumowano konkurs plastyczny "Literobraz - napis z okazji Święta Biblioteki Szkolnej", który został zorganizowany przez pp. A.Izydorczyk-Tworek i M.Ostrowską. Jury przyznało miejsca:
I - Zajdecka Emilia kl.1c,
II - Cichocka Julia i Płuciennik Katarzyna kl.1c,
III - Sztuka Agata kl.2b,
wyróżnienie - Kusewicz Natalia kl.2a.
Pani dyrektor Jolanta Kowalska wręczyła uczniom nagrody książkowe ( za I miejsce "Harry Potter i Przeklęte Dziecko").
Gratulujemy zwycięzcom! Prace można oglądać w bibliotece lub w zamieszczonej galerii zdjęć z imprezy.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.