14 lutego 2017 roku

Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Beata Oleksiewicz

Szósta edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej już za nami! 14 lutego 2017 zaprezentowało się 13 wykonawców i zespołów klasowych. Dwunastu utworów angielskich i jednego hiszpańskiego wysłuchali uczniowie i nauczyciele zgromadzeni w sali sportowej naszego gimnazjum. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż nasi gimnazjaliści są utalentowani nie tylko wokalnie, potrafią również fantastycznie tańczyć i grać na instrumentach. W kategorii solistów i małych zespołów I miejsce zajęła Sara Chojnacka z klasy 2c, II miejsce zdobyli Antek Kowarski, Kuba Kubacki 2a oraz Kuba Karaś 2c, równorzędne III miejsce wywalczyły Magda Kmieciak 2c oraz Gosia Kałucka 3d. W kategorii klas pierwsze miejsce otrzymały dziewczęta z klasy 2a, II miejsce klasa 3b i III miejsce klasa 1e. Gratulujemy!!! Szósta edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej już za nami! 14 lutego 2017 do zmagań przystąpiło Magda Kmieciak 2c oraz Gosia Kałucka 3d. W kategorii klas pierwsze miejsce otrzymały dziewczęta z klasy 2a, II miejsce klasa 3b i III miejsce klasa 1e. Gratulujemy!!!