4 września 2017 roku

Inauguracja roku szkolnego w Parafii św. Mateusza w Łodzi

fot. Paweł Dobrowolski

Zwyczajowo już rok szkolny dla chętnych rozpoczął się mszą świętą, odprawioną w Kościele św. Mateusza w Łodzi i celebrowaną przez księdza Jacka, jednego z naszych nauczycieli religii.

Cały fotoreportaż można będzie niebawem obejrzeć na łamach sprawującego patronat medialny Reporterskiego Portalu Fotograficznego www.OkiemBociana.pl. Zdjęcia: Fotoreporter Paweł Dobrowolski (nauczyciel-bibliotekarz PG nr 26).