4 września 2017 roku

Miejskie rozpoczęcie Roku Szkolnego — Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi

Nowy rok szkolny — 2017/18 — rozpoczęli, goszczący w Szkole Podstawowej nr 36 w Łodzi, Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Pan Wiceprezydent Tomasz Trela. Uroczystość uświetnili również posłowie, radni, przedstawiciele Kuratorium i Wydziału Edukacji oraz przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Placówek Oświatowych i Szkół Wyższych. Podczas uroczystości Miejskiego Rozpoczęcia Roku Szkolnego uczniowie klas VI i VII, w szkolnym „Teleexpresie na wesoło” przedstawili informacje na temat organizacji nowego roku szkolnego, nowego nazewnictwa, a także przeprowadzili wywiad z Panią Zdrówko oraz Mafiną Desser. Na zdjęciach możecie obejrzeć także reprezentację naszego gimnazjum ze sztandarem.