4 września 2017 roku

Miejskie rozpoczęcie Roku Szkolnego — Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi

fot. Paweł Dobrowolski

Nowy rok szkolny — 2017/18 — rozpoczęli, goszczący w Szkole Podstawowej nr 36 w Łodzi, Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Pan Wiceprezydent Tomasz Trela. Uroczystość uświetnili również posłowie, radni, przedstawiciele Kuratorium i Wydziału Edukacji oraz przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Placówek Oświatowych i Szkół Wyższych. Podczas uroczystości Miejskiego Rozpoczęcia Roku Szkolnego uczniowie klas VI i VII, w szkolnym „Teleexpresie na wesoło” przedstawili informacje na temat organizacji nowego roku szkolnego, nowego nazewnictwa, a także przeprowadzili wywiad z Panią Zdrówko oraz Mafiną Desser. Na zdjęciach możecie obejrzeć także reprezentację naszego gimnazjum ze sztandarem.

Cały fotoreportaż można będzie niebawem obejrzeć na łamach sprawującego patronat medialny Reporterskiego Portalu Fotograficznego www.OkiemBociana.pl. Zdjęcia: Fotoreporter Paweł Dobrowolski (nauczyciel-bibliotekarz PG nr 26).