24 października 2017 roku

Święto Biblioteki Szkolnej

fot. Paweł Dobrowolski

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, z tej więc okazji w dniu 24. 10 nasza biblioteka obchodziła swoje święto. Uroczystość pod hasłem „Czytanie nas łączy” przygotowała grupa uczniów z kl. II c i III d w ramach realizacji projektu edukacyjnego pod opieką p. M. Wójcik i p. P. Dobrowolskiego. Odbył się konkurs fotograficzny — prezentacja zdjęć na parterze szkoły oraz turniej wiedzy ze znajomości lektur dostosowany do poziomu klas II i III. Natomiast widownia imponowała znajomością wybranych fragmentów „Lokomotywy” J. Tuwima.

Cały fotoreportaż można będzie niebawem obejrzeć na łamach sprawującego patronat medialny Reporterskiego Portalu Fotograficznego www.OkiemBociana.pl. Zdjęcia: Fotoreporter Paweł Dobrowolski (nauczyciel-bibliotekarz PG nr 26).