28 października 2017 roku

XXIII Kwesta na Starym Cmentarzu

fot. Beata Oleksiewicz

Jak co roku w dniach 28. 10 — 1. 11 na terenie Starego Cmentarza odbywa się kwesta i porządkowanie zaniedbanych grobów. Ponieważ od lat współpracujemy z TOnSC, też włączyliśmy się w tę akcję. Mimo niesprzyjającej aury, grupa uczniów z klas II a, II b, II c, II e pod opieką p. E. Chojwy, B. Oleksiewicz i M. Wójcik zbierała pieniądze na renowację zniszczonych grobów oraz porządkowała przydzielone nam kwatery na części ewangelickiej.