26 stycznia 2018 roku

Siódma edycja Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

fot. Magdalena Krakowiak

Nasi gimnazjaliści kochają muzykę i potrafią śpiewać. Podczas siódmej edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 26 stycznia 2018 roku w naszej szkole, zaprezentowało się piętnastu solistów i siedem klas. Śpiewano po angielsku, niemiecku i hiszpańsku, przy akompaniamencie gitary, ukelele i keyboarda.

Jury pod przewodnictwem p. Dyrektor Jolanty Kowalskiej miało niełatwe zadanie. W kategorii solistów równorzędne pierwsze miejsce zajęli: Angelika Ptak z klasy 2c oraz Antoni Kowarski z klasy 3a. Równorzędne drugie miejsce: Małgorzata Kalbarczyk z klasy 3a oraz Olga Łuchniak z klasy 3a. Wyróżnienie otrzymali: Sara Chojnacka z klasy 3c i Filip Kobierski z klasy 3d. W kategorii zespołów klasowych: 1 miejsce wywalczyła klasa 2c, drugie miejsce klasa 3a i 3 miejsce klasa 3d. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.