19 października 2018 roku

Zajęcia zawodoznawcze klasy 3E

W dniu 19 października 2018 roku klasa 3e wyszła na warsztaty praktyczno-techniczne do Technikum Spożywczego mieszczącego się w Łodzi, przy ulicy Franciszkańskiej 137.

Klasa została podzielona na dwie grupy. Zadaniem pierwszej grupy było wytoczenie na tokarkach drewnianego breloczka do kluczy. Druga grupa projektowała i wykonywała obwody elektryczne, które następnie zostały podłączone do prądu. Zajęcia techniczne w tak wyposażonych pracowniach to sama przyjemność oraz doświadczenia, które można wykorzystać w przyszłości.

To było pierwsze wyjście z cyklu zajęć zawodoznawczych, pozostałe klasy również będą w takich warsztatach uczestniczyć.

Opiekunem wyjścia był pan Marcin śledź, nauczyciel techniki.