strona główna gimnazjum . zobacz wszystkie wydarzenia umieszczone na stronie

19 października 2018 roku

Zajęcia zawodoznawcze klasy 3E

Informacje

W dniu 19 października 2018 roku klasa 3e wyszła na warsztaty praktyczno-techniczne do Technikum Spożywczego mieszczącego się w Łodzi, przy ulicy Franciszkańskiej 137.

Klasa została podzielona na dwie grupy. Zadaniem pierwszej grupy było wytoczenie na tokarkach drewnianego breloczka do kluczy. Druga grupa projektowała i wykonywała obwody elektryczne, które następnie zostały podłączone do prądu. Zajęcia techniczne w tak wyposażonych pracowniach to sama przyjemność oraz doświadczenia, które można wykorzystać w przyszłości.

To było pierwsze wyjście z cyklu zajęć zawodoznawczych, pozostałe klasy również będą w takich warsztatach uczestniczyć.

Opiekunem wyjścia był pan Marcin śledź, nauczyciel techniki.

Tradycją naszej szkoły jest dbałość o nienaruszalność wizerunku osobistego uczniów, pracowników i rodziców. Prosimy o podpisanie zgody na bycie fotografowanym podczas imprez szkolnych każdego z uczniów na początku jego przygody z Gimnazjum nr 26. Staramy się także w miarę możliwości uzyskiwać opinie na temat umieszczanych zdjęć. Dotyczy to jednak ogromnej ilości fotografii. Jeśli któreś z umieszczonych na tej stronie zdjęć, zdaniem widocznych na nim osób, nie powinno znaleźć się w obiegu publicznym, prosimy o kontakt tutaj, a natychmiast postaramy się wskazany obraz usunąć. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.