16 stycznia 2019 roku

Szkolny konkurs wiedzy o Łodzi

Trochę informacji

16 stycznia, w przededniu rocznicy wyzwolenia naszego miasta odbył się szkolny konkurs wiedzy o Łodzi. Towarzyszyła mu wystawa prac uczniów pt. „Folder o mojej gminie”. Wzięły w nim udział 3-osobowe drużyny ze wszystkich klas. Zawodnicy rozwiązywali test, odpowiadali na pytania dotyczące sławnych łodzian i znanych miejsc oraz układali na czas puzzle ze zdjęciami łódzkich zabytków.

Poziom był bardzo wyrównany. Najlepsze okazały się drużyny z klas 3 c i 3b.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy!

Mariola Szczęsna